Viktigt info till er som skulle velat komma till Konstrum den inställda kurs-tisdagen den 7 mars!

Den dagen har vi ingen kursaktivitet i våra ateljéer. Utan ni som berörs av denna omständighet kan med fördel ta den här inställda kurs-tisdagen (- alltså 7 mars)  på två kommande torsdagar: Antingen 6 april kl 9 30-16 15 eller 4 maj samma klockslag. Dessutom, om det  nu passar er bättre så,  kan ni gärna ta igen den ovannämnda inställda tisdagen på en valfri kursdag på måndagar/onsdagar under hela terminen! – Tack för förståelsen! Och varmt välkomna som vanligt!

Kan vi hjälpas åt att sprida denna ”samhälls”-info framför allt till tisdags-gruppen??!! – Men gärna till alla  förstås?!! – Tack!!!

till-krokin-1

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s