Tack Alla er för helgens kortprojekt ÖGON-BRO!! – O välkomna till öppenkroki måndagen kl 17 30!

Så långt avancerade ÖGON-BRO-n i Jubileumsparkens magasin PARK 113 till kl 16 00 när vi  avrundade helgens seans. Tack så jättemycket för Alla er som gjorde det möjligt att genomföra detta spontana kortprojekt!

Hoppas vi kan ses även nästa gång, när det väl blir dags att ”samklanga” igen och ”leka stugovärme” på nytt i den för övrigt relativt lågtempererade tomrummet mellan lysande stjärnor som Hermes’ budbärar-talaria!

Frihamnen
Frihamnen

Frihamnen
https://www.youtube.com/watch?v=keyeBz_Se3Q

 

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s