Lindholmes Konstrum har blivit definitivt rikare av Fredrik Mattssons närkamp med betydelserna. Stort tack! Imorgon, alltså söndagen den 16 september kl 12 00-16 00, är det fortfarande möjligt att spegla sig i Fredriks rumsliga definitioner. Sedan kommer det bli möjligt för alla kursdeltagare o föreningsmedlemmar att ta en titt på versalerna av denna Seendets Dialog även nästa vecka fram till onsdagen. (Och vem vet på onsdagskvällen blir det kanske en s.k. ”finisage”-samtal?! – Det får Fredrik bestämma då. Men välkomna även då kl 18 00!

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s