2 reaktioner på ”Måndagslånga – och icke-binära – penseldrag varigenom upplevelsen av ”Den” möjliggörs av ”Hen”

  1. Hej Peter! Bara så du inte undrar vart jag har tagit vägen: Vi åker till Thailand i morgon och blir borta i två veckor. Vi ses i mitten av mars (om inte corona har tagit oss allihop innan dess 🙂 Har det så bra!

    Skickat från min iPhone

  2. Önskar er en många sinnesbekräftande intryck ifrån östligare betraktarvinkel på det som man ändå inte klappa på huvudet i direktkommunikation så att säga… och- ja! ”Kröningen”!? Som ”fullbodar” en bana? – snabbt o elegant som på en bananskal… det kan bli en riktigt bra animerad lärosaga för de som kommer att fylla ut tomrummet efter mänsklighetens sista klagosång om ”kröningens” bieffekter..?..
    Allt gitt igen, Peter

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s