2 reaktioner på ”Välkomna till HÖSTENS SISTA KROKI-kväll hos oss! (- Vi återkommer sedan först i januari… – ( mera exakta datum hittar du på vår hemsida. – Välkommen då med! )

  1. Hej! Mitt namn är Ingegerd Andersson och jag målar akryl, akrylbläck men har aldrig prövat kroki, det skulle jag verkligen behöva! Skulle man kunna komma idag som to5alt nybörjare? Jag pren. På nyhetsbreven och såg att det var en gång ikväll. 17.30-20.00! Mvh Ingegerd

    Skickat från min iPad

  2. Du är varmt välkommen! Det behövs inga som helst förkunskaper här: det är ju en spontan s.k. ”drop-in” ”öppet-hus”-aktivitet hos oss : Precis vem som helst när som helst välkommen till den typen av öppna verksamheter på L.K.!

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s