Tack alla er som är intresserade av att gå ”Måndagsakademin/Fritt Måleri”!

Höstterminens planerade halvterminsintroduktion av den typen av kurser, blev visserligen inte av…. – Men skam som ger sig! Vi har redan schemalagt hela kursen till våren med start den 19 januari 2015. – Varmt välkomna åter!

Som alternativ för er som sökte denna kurs: Det går alldeles utmärkt att i stället för höstens ”Fritt måleri” gå sju andra heldagar i motsvarande omfattning/kostnad. Det går att variera på olika dagar på våra andra för närvarande aktiva dagkurser på tisdagar, onsdagar, torsdagar eller fredagar! – Även på den punkten är ni varmt välkomna!

IMG_2488

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s