Livstecken i form av ett fång februariljus från Rambergets ädla sluttningar

Folk har börjat undra var vi har tagit vägen… – Ja! – Det Stämmer: Nu är det slut på julstämningen här med… Helt enkelt har haft mycket annat att ordna med och därmed blev vår bloggsida lite eftersatt här… – men ej på utdöende… – än… – Låt oss stämma upp (i hand-i-hand-style..?..) till en högstämd sång för ljusets återkomst! https://www.youtube.com/watch?v=4hMT8TMEvUU

Ramberget 2016 02 04

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s