Grattis Stina med mycket-mycket värme! – Så glada vi är tillsammans med Dig!

Oh jag kunde inte se sista programmet (kan inte se svenskt TV-program just här och nu…) Så först precis nu får jag veta detta Stina! Jag är extremt glad för din skull och oerhört glad över att jag / vi bl. a. på Lindholmens Konstrum fick följa din konstnärliga resa på nära håll i några år! Tack för din inspirerande närvaro Stina!

IMG_5090 IMG_5089 IMG_5085 DSC01316

En reaktion på ”Grattis Stina med mycket-mycket värme! – Så glada vi är tillsammans med Dig!

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s